Yhteystiedot


Maanhonka Hirsitalot

Maanhonka Hirsitaloja on toteutettu yksilöllisesti lamellihirrestä vuodesta 2000 lähtien. Nykyaikaiset tuotantolaitokset sekä moderni tuotantotekniikka hirsitalojen- ja huviloiden valmistuksessa varmistavat, että tuotteemme ovat korkealuokkaisia ja aina tasalaatuisia.

Maanhonka Hirsitaloissa asuu tyytyväisiä ihmisiä eri puolilla Eurooppaa, Venäjällä ja kaukaisimmat aina Tahitilla saakka. Haluamme toivottaa myös Teidät tervetulleeksi tyytyväisten Maanhonka Hirsitalojen omistajien joukkoon.



Henkilöstö

Mika Keskinen

Myyntipäällikkö

+358 505755723
mika.keskinen@maanhonka.fi

Suvi Nieminen

Myyntisihteeri

+358 503551939
suvi.nieminen@maanhonka.fi

Pentti Keskinen

Myyntiedustaja

+358 500796989
pentti.keskinen@netikka.fi

Sergei Peus

Myyntiedustaja

+358 408311794
info@maanhonka.fi

Reijo Blomqvist

Myyntiedustaja

+358 400784955
reijo.blomqvist@saunalahti.fi

Antti Juvonen

Myyntiedustaja

+358 400699478
antti.juvonen@maanhonka.fi

Matti Eikkula

Myyntiedustaja

+358 405444128
matti.eikkula@maanhonka.fi

Anna-Maija Salo

Myyntiedustaja

+358 400191774
anna-maija@botniark.fi

Simon Sundvik

Myyntiedustaja

+358 409601168
simon.sundvik@maanhonka.fi



Yhteydenottolomake


Jäikö jokin askarruttamaan? Ota lomakkeella meihin suoraan yhteyttä niin asiakaspalvelumme on teihin yhteydessä mahdollisimman pian.